V sobotu 27,4.2024 hrálo hlucké áčko svůj mistrovský zápas krajského přeboru proti mužstvu z Boršic. Žádný zápas v KP není lehký, zvláště když jde o okresní derby. Hosté přijeli sobranou taktikou, spoléhali se na kreaktivitu Cigoše ve středové řadě a v útoku na brodského Sedláčka. Od začátku jsme útočili, zvláště po pravé straně Zelinkou, ale hostující obrana s brankářem Janečkou byla spolehlivá. V 15. minutě po kopu z rohu jsme nastřelili břevno, míč však po odrazu Janečka lapil. Po sérii neůspěšných rohů přišla 30. minuta a Uhlíř hlavou se po rohu nemýlil. 1:0. Dlouho jsme se však netěšili. v 35. minutě u branové čáry jsme faulovali Cigoše a zkrácený roh poslal za Pěgřimova záda hlavičkující Šimoník 1:1. Tím skončil i první poločas, který jsme měli alespoň 2:0 vyhrát. Šance na to byly. Začátek druhého poločasu byl nešťastný. Po rohu se dostal k míči Bartošek, rozhodčí Kotačka však faul na něho nezapískal a hosté odkopli míč na naši polovinu, kde bránil Chodura. Ten chtěl poslat malou domů Pěgřimovi, byla to však přihrávka pomalá, kterou zachytil nabíhající Sedláček a ve 47. minutě dal druhý neťasný gól v zápase pro naše mužstvo.1:2. Od této chvíle se hosté ještě více zatáhli, my jsme do nich bušili, ale veškeré střely byly buď nepřesné, nebo nedůrazné, nebo zblokované. Šancí bylo dost, ale hosté bojovali jako lvi. dnes jsme rozhodně štěstí neměly. Nakonec po dalším rohu v 78. minutě odčinil svoji chybu Chodura a krásnou hlavičkou srovnal stav utkání na 2:2. Stále jsme útočili, ale hosté taktickou hrou už ten bod ubránili. Hodnocení: Když si dáš takové dvě branky, tak vyhrát určitě nemůžeš. Sestava: Pěgřim, Škorec, Uhlíř, Lipoti, Skovajsík (Matejka), Zelinka, Šimoník, Sopůšek, Chodura , Bartošek, Dohnal.

Dopoledne hráli žáci v Kunovicích a vyhráli 4:0. Branky: Dinčič, Burda 2x, Šmíd. Mladší po prve prohráli a to hodně 5:1. Branku dal Chupík.Je vidět, že forma není taková jak na podzim. Vinou může být i to, že někteří hráči se tréninků nezúčastňují. Bez tréninku to jít nemůže. Pokud budou chtít soutěž vyhrát, musí se nad sebou zamyslet a a podávat na jaře lepší výkony. Dorost hrál v neděli dopoledne s Holešovem aremíoval 1:1. Branku dal Stašek. Dvojka hrála v neděli v Jarošově a remízovala 1:1. Branku dal Vozár.