V sobotu 18.5.2024 hrálo naše áčko v Kvasicích, u prvního celku soutěže KP. Domácí nám měli co oplácet, protože u nás v Hluku prohráli 1:5. Dá se říct, že to byl hodně vyhecovaný zápas. Domácí se od začátku snažili rozhodnout co nejdříve, ale my jsme byli na ně dobře nachystáni. Nehnali jsme se dopředu, bránili jsme od půlky hřiště. Domácí měli sice více míč na kopačkách, ale do šancí se nedostali. Snad 1x za poločas, kdy dobře zasáhl Pěgřim. My jsme se dostávali málo k brance domácích , ale když jsme byli u ní, tak jsme si tři šance vytvořili, z toho jedna byla gólová. To Zelinka dostál ve 36. minutě přihrávku, pro něho ideální, utekl obraně a překonal domácícho brankáře. 0:1. Během poločasu už došlo k jedné potyčce nejen na hřišti, ale i mezi střídačkami. Domácí byli z toho hodně nervózní. Druhý poločas ovlivnila 53. minuta, kdy mazaný Vojtášek vletěl do našeho pokutového území, narazil na našeho obránce a spadl. Rozhodčí  nařídil velmi přísný pokutový kop.Který Radim Zapletal 1:1. Byly z toho diskuze, nervy neudržel David Uhlíř a zbytečně se nechal vyloučit. Tady bych řekl, že to od Davida bylo hloupé gesto. Naše hráče to rozhodilo a netrvalo ani 5 minut, domácí urostlý útočník Galus si udělal prostor a nedal Pěgřimovi šanci 2:1. Teprve nyní si naši hráči uvědomili, že hádáním s rozhodčím nic nevyřeší a začali bojovat a hrát fotbal. Je zajímavé, že i v v deseti jsme domácí více tlačili a přehrávali více jak v I. poločase. dali jsme i branku, která nebyla uznána z důvodu ofsajdu. Jestli to v ofsajdu měl být Dohnal, tak se mně zdálo, že ten nehrál, pouze sledoval, jak míč zapadá k tyči.  K vyloučení došlo i u domácích, jelikož po souboji domácího hráče s Dohnalem, domácí hráč Jura Dohnala chvatem poslal na zem. My jsme vystřídali  Skovajsíka Zalubilem a  to byl majstrštyk. V 81. minutě po centru do pokutového území hlavičkou právě Zalubil poslal míč od tyče do branky. V deseti hráčích jsme byli lepším mužstvem, domácí byl zalezeni a zmohli se jen na pár brejků. Myslím, že za druhý poločas jsme nejméně remízu zasloužili. Utkání bylo hodně tvrdé, rozhodčí Martinák dal domácím 6 žlutých karet, nám čtyři. Žlutou karu dostali i účastníci na lavičce. Sestava: Pěgřim, Škorec, Uhlíř, Lipoti, Skovajsík, Zelinka, Sopůšek, Šimoník, Chodura, Bartošek, Dohnal.

Dorost prohrál ve Slušovicích 2:0, když góly dostal ve 4. a 45. minutě. Škoda. Dvojka hrála v neděli 19.5. s Nedakonicemi a vyhrála 1:0. Branku dal Dohnal, který mužstvu vypomohl, protože dvojku tíží marodka. Nyní mají náskok 5 bodů a do konce 4 zápasy. V neděli hráli i žáci v Buchlovicích. U starších i mladších rozdíl nejméně dvou tříd. Starší vyhráli 14:0. Branky: Šmíd 4x, Novák 3x, Bordia Maksim 2x, Skuček 2x, Zlínská, Dinčič, Kurti, Mladší vyhráli 7:0. Branky: CHupík 4x, Bordia Maksim 3x.