V neděli 2.6.2026 jelo naše áčko do Nevšové. Je to náš velmi neoblíbený soupeř, protože v poháru jsme s ním doma prohráli 2:1 a v mistráku na podzim jsme, zase doma, pouze uhráli remízu 1:1. Navíc po utkání došlo ke zbytečným excesům z obou stran, takže se předpokládal nervozní zápas. Pravda to však nebyla. Oba soupeři na vše zapomněli a hráli fotbal. Domácí začali lépe, měli dostatek sil, naše hráče atakovali už na půlce. Navíc na tomto malém hřišti umí hrát nátlakový fotbal do branky soupeře. Mujkoš háže auty až skoro do branky, kde domácí jsou silní. V 16. minutě zahrávali domácí rohový kop nakrátko a zkušený Urbánek skvěle zatočil míč k protilehlé tyčíi a domácí vedli. 1:0. My jsme však byli silní na baloně a postupně jsme se dostávali do blízkosti Zámorského branky. Ve 22. minutě byl ve vyložené šanci Chodura, brankáře domácích však nepřekonal. To se mu podařilo ve 24. minutě, kdy Zámorský špatně vyrazil balon aa Chodura už měl před sebou odkrytou branku. 1:1. Vytvářeli jsme si šance, domácí hráče jsme eliminovali už ve středu pole. Ve 32. minutě se na hranici šestnáctky dostal k míči Sopůšek a ten nechytatelnou bombou překonal Zámorského podruhé- 1:2. I když jsme si další šance vytvořili, gól jsme už do poločasu nedali. Druhý poločas začali domácí nebezpečnou střelou, to však bylo vše za celý poločas. My jsme měli míč na svých kopačkách, dobře jsme kombinovali a v 61. minutě po jedné takové kombinaci dal Chodura druhý svůj gól a stav se změnil na 1:3. Netrvalo dlouho a po další pěkné akci se v 63. minutě trefil Barošek.1:4. Od této doby existovalo na hřišti jen naše mužstvo, vytvářeli jsme si vyložené šance a domácí mohou být rádi, že jsme  v Nevšové nečepovali deítku. Závěrečnou branku vstřelil Sopůšek v 73. minutě, který po pěkné akci se samostatně dostal až před domácího brankáře a nebylo co řešit.1:5. Domácí si byli vědomi, že dnes na naše mužstvo nemají. My jsme podali velmi dobrý a zodpovědný výkon. Na cizí půdě hrajeme zodpovědněji, a proto máme z venku i dobré výsledky, kromě utkání v Brumově, který se nám nevyvedl. Sestava: Pěgřim, Škorec, Horák, Lipoti, Matejka, Zelinka, Šimoník, Sopůšek, Chodura, Dohnal. Střídali: Zalubil, Martiš, Přecechtěl.

Dorost prohrál vve Slavičíně 2:7. Nějaké branky dorost dá, dostává jich však hodně. Tady se právě ukazuje ta nezkušenost v obranné hře a v brance. Góly. Omelka, Hnilička. Nehráli oba stopeři, jak Soviš, tak Slovák. Dvojka nehrála a vyhraje 3:0 kontumačně, protože Březová dopředu avízovala, že do Hluku nepřijede, že nemá dostatek hráčů. Žáci si svůj zápas v Luhačovicích  odložili. Hrát budou 5.6. 2024.