V sobotu 20.7.2024 hrálo naše áčko druhý přípravný zápas. Soupeřem bylo mužstvo Slavičína, které se pravidelně v divizi umístňuje na předních místech. Hrálo se v Pitíně v 10.30 hodin. V jaké sestavě náš soupeř nastoupil, to nevíme, každiopádně tak vysoké vítězství nad divizním soupeřem je vždycky velmi cenné. Soupeře jsme přehrávali hlavně v rychlých kontrech, které se nám také dařily proměňovat. Už v 8. minutě vybojoval míč Sopůšek, nahrál do běhu Martišovi, který nezaváhal. 0:1. Tomáš se dobře uvedl po příchodu z Uherského Brodu. v 15. minutě zase Tomáš našel nabíhajícího Zelinku a bylo to 0:2. Ve 23. minutě domácí zaútočili, důrazný domácí útočník byl faulován a stav se měnil na 1:2. V 35. minutě po výborném zákroku Chodury, ten přihrál Sopůškovi, ten pak ideálně uvolnil Martiše a pro něho už nebylo po úniku míč zasunout do domácí branky.1:3. Zanedlouho domácí snížili na 2:3, zranil se Martiš a nastoupil Matejka. v 55. minutě našel Sopůšek nabíhajícího rychlíka Matejku, který byl faulován v rohu šestnáctky. Sopůšek P.K.proměnil a stav byl 2:4. V 60. minutě Bartoška vystřídal Řiháček. V 67. minutě kopal roh Strańák a po asistenci Uhlíře si Slavičín dal pátou branku.2:5. V 70. minutě David Zlínský střídal Zelinku. V 85. minutě šel sám Řiháček na slavičínskou branku, sice z úhlu, ale proměnil.2:6. Drtivou výhru našeho mužstva zakončil Straňák, který po faulu na něho, nedal domácímu brankáři šanci. 2:7. Sestava: Pěgřim, Škorec, Uhlíř, Šimoník, Skovajsík, Zelinka, Chodura, Sopůšek, Straňák, Bartošek, Martiš. Scházel Lipoti.