Tentokrát v neděli 22.9.2024 se hrálo v Hluku další mistrovské utkání KP Zlínského kraje. Přijelo mužstvo z Hrachovce, předměstí Valašského Meziřičí, známého tím, že je zde výrobna výborných frgálů. Že mají dobrou obranu jsme se přesvědčili i v tomto zápase. Že měli hodně štěstí, to patří k odvážným. Od začátku jsme byli lepším mužstvem, avšak úniky Zelinky a Bartoška končily vždy na prvním obránci. Přihrávka na našeho útočícího hráče na hranici pokutového kopu nikdy nedošla. Zda je to smůla nebo nepřesnost o tom si udělá divák představu sám. Vrchol všeho byl okamžik v 38. minutě , kdy jsme z malého vápna nepřekonali ani na třikrát brankáře Michuta. Kdyby to bylo po poločase 4:0, nikdo by se nedivil. Hosté  jen bránili do útoku se jim nechtělo. Ani jednou Pěgřima neohrozili. Druhý poločas byl ten samý průběh. My jsme dobývali hrachovskou tvrz, brankář Michut i s velkým štěstím odolával. Pořekadlo, že je to zápas blbec, a že branku nedáme i kdyby se hrálo do půlnoci, vypnilo i 82. minutě, kdy jsme kopali pokutový kop. Míč si postavil Bartošek a předvedl stejný kop, jako před týdnem Sopůšek. Střela na pravou stranu byla snad signalizována a Michut se vyznamenal. Střelecká potence je v našem mužstvu velmi bídná, další příležitost napravit tuto situaci budeme mít v sobotu ve Slušovicích. Sestava: Pěgřim, Škorec, Uhlíř, Lipoti, Chodura, Zelinka, Šimoník, Sopůšek, Straňák, bartošek. Martiš. Trenér Uhlíř nestřídal.