V sobotu 28.9.2024 na svátek svatého Václava hrálo naše áčko ve Slušovicích. Ty mají kvalitní kádr, byli na tom v tabulce  stejně jako my. Od začátku bylo jasné, že to bude tvrdý boj, plný oosobních soubojů. Často leželi na zemi hráči obou  týmů. My jsme moc dobře nezačali, protože hned v 8. minutě naše obrana nezachytila vniknutí domácího hráče do pokutového území, ten vystřelil na branku Pěgřima a na brankové čáře dorážel Kvasnica. 1:0, My jsme byli o něco více na míči a  po rohovém kopu se míč vrátil do domácí šestnáctky a pohotový Lipoti vyrovnal. 1:1. Potom se hra odehrávala ve středu pole, obě obrany hrály spolehlivě až do 44. minuty, kdy po střele domácího útočníka, Pěgřim špatně pokryl míč  a pohotový Kvasnica dal druhou branku domácích. 2:1. Poslední šanci jsme v I. poločase měli my, kdy po trestňáku Straňáka zacinkala tyč. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem něco svýsledkem udělat. Přesto, že jsme byli více na míči, nějakou šanci jsme si nevytvořili. Až příchodem Dohnala , který přinesl do bojovnost a fotbalovost jsme se nadechli k obratu. Po rohu v 65. minutě to byl právě Dohnal, který svoji střelou vytřel pavučinu ve vinklu domácí branky.2:2. Potom přišla 74. minuta  aBartošek dostal krásnou přihrávku do pokutového území, obešel brankáře a vstřelil třetí naši branku.2:3. Domácí se snažili vrhnout vše do útoku, ale naši hráči byli dobře připraveni. Měli jsme i na to abychom náskok zvýšili. V závěru jsme pak taktickou hrou jsme udrželi zasloužené vítězství. Byli jsme lepším mužstvem. Sestava: Pěgřim, Škorec, Uhlíř (Dohnal), Lipoti,Matejka, Zelinka (Sopůšek), Šimoník, Chodura, Straňák, Bartošek, Martiš.

Ve 12.30 hrál náš dorost mistrák proti Mařaticím.Od začátku bylo jsné, že naši hráči jsou fotbalovější a ví, co mají hrát. První branku vstřelil v 7. minutě Burda. 1:0. Ve 23. minutě obral brankáře hostí o míč Křiváček a dal druhou branku 2:0, Ve 26. minutě jsme nepokryli po rohu hráče hostí a ti snížili na 2:1. Po krásné akci pak dal Omelka třetí branku ve 30. minutě.3:1 Ještě v 41. minutě pak Hnilička určil stav I. poločasu na 4:1. I druhý poločas byl stejný, jak první. V 50. minutě Kurtin krásnou ranou zpoza šestnáctky dal na 5:1. Potom se trefil mazaně z pokutového kopu brankář Peprna abylo t 6:1. Závěrečnou branku pak dal Hrabalík. 7:1. Kluci předvedli dobrý výkon, snažili se hrát fotbal a vítězství mohlo být i vyšší. Něco zachránil hostující gólman.