V sobotu 5.10.2024 přijelo do Hluku mužstvo z Nevšové, aktuálně poslední tým KP.Studené podzimní počasí odradilo řadu diváků k návštěvě tohoto zápasu. Přišli jen opravdoví fandové, cca 100 lidí. Od začátku bylo jasné,že to lehký zápas nebude. Hostující útočníci, ač věkově starší se jevili jako dobří fotbalisté. Byli technicky  akupodivu i rychlostně zdatní. My jsme si sice vytvořili převahu a šance, ale největší měli hosté, těsně před tím, než nám dali branku. Natřikrát jsme museli odvracet nebezpečí  v blízkosti branky. Stejně nás to o chvíli neminulo, protože ve 26. minutě Radim Straňák posílal míč Pěgřimovi tak nešťastně, že ho zachytil Tomšů a v tu chvíli jsme prohrávali 0:1. Přišla však 30. minuta  a Straňák zahrával přímý kop asi 30 metrů od brány z levého boku. Jeho centrovaný míč tečoval do branky Lipoti a stav se srovnal.1:1. Závěr utkání patřil nám. Po rohu protlačil Uhlíř míč nadvakrát do branky. 2:1. Tím skončil poločas a diváci očekávali náš nápor. Byli to však hosté, kteří se tlačili k naší brance, což se jim stalo osudným. Martiš potáhl míč po levé straně, odcentroval pod sebe, kde byl dobře postavený Chodura a ten tvrdou ranou zvýšil na 3:1. Diváci očekávali víc. My jsme však akce buď nedokončili, nebo spálili. I hosté byli nebezpeční. Byli dobří na míči, před naší brankou však byli nedůrazní. Kdyby se utkání hodnotilo, tak zápas nám vyhráli obránci. Všichni mají za úkol bránit, na góly jsou tam útočníci. Není však  u nich pohoda, na kterou jsme byli zvyklí v minulých časech. Nyní se jede do Kroměříže, tam budeme muset podat velmi kvalitní výkon, abychom uspěli. Doma jsou hráči Kroměříže velcí favorité. Záleží na tom, jakou sestavu postaví. Sestava: Pěgřim, Škorec, Uhlíř, Lipoti, Šimoník(zranil se a v 11. minutě byl vystřídán Matejkou), Zelinka (Dohnal), Chodura, Sopůšek, Straňák, Bartošek  Martiš Roman). Martiš Tomáš.

V sobotu hráli také žáci. Starší remízovali S Brumovem-Štítnou 2:2. Obě branky dal Borsia Maxim. Mladší vyhráli 5:1. Branky: Zalubil 2x, Chupík, Fojtík, Kaňa. V neděli v 10.00 hodin hrál dorost proti Šumicím a vyhrál 3:0. Branky dali: V 15. minutě jsme kopali roh, míč propadl až Novákovi, který hlavičkou k tyči dal první branku.1:0. Potom ve 24. minutě zleva centroval k brance opět Novák a pohotový Kurtin umístil balon pod břevno. V 84. minutě přišla nepřesná přihrávka až k brankářovi Šumic, ten byl nepozorný, balon vybojoval Křiváček, který dal na 3:0. Po celý zápas jsme s dobrým celkem byli lepší, měli jsme hodně střel, buď byly nepřesné, nebo je vyrážel brakář Šumic. Hosté si za celý zápas vytvořili pouze dvě šance, které obrana a brankář Peprna zlikvidovali. Příště se jede na velmi důležitý zápas do Uherského Brodu-Újezdce. Hodně  štěstí!