V neděli 13.10.2024 hrálo áčko na stadionu třetiligové Hanácké Slávie s bečkem tohoto oddílu. Je všeobecně známé, že béčko Slávie je velmi kvalitní mužstvo a má největší předpoklady  postoupit do divize. Tam vlastně patří jako záložní tým Hanácké Slávie. Od začátku byla taktika jasná. Domácí budou kombinovat a dostávat se do brankových situací, my budeme důsledně bránit a spoléhat na brejky. Takto i vypadal první poločas.Domácí si vytvořili jednu šanci a jedenkrát nastřelili z trestného kopu břevno. Většinou kombinovali na středu hřiště, k Pěgřimovi toho moc nešlo. My jsme pořádně zaútočili třikrát, ale v pokutovém území jsme byli nepřesní a nedůrazní. Po poločase byl stav 0:0. Do druhého poločasu nastoupili obě mužstva se stejnou taktikou. My jsme hráli vzadu velmi dobře takticky a bojovně, domácí Pěgřima vůbec neohrozili. Měli jsme tři brejky, které na poslední chvíli hasil domácí brankář Benedikt. v největší šanci byl Matejka, který unikl domácí obraně, bohužel brankář jeho střelu vyrazil. Kdybychom proměnil alespoň jednu šanci, mohli jsme získat alespoň bod.A kdoví, jak by se to potom vyvinulo. Přišla však 89. minuta , trochu jsme otevřeli pravou naši stranu, míč dostal do běhu Vyhlíd, na jaře hostoval v Uherském Brodě, využil své rychlosti přihrál do pokutového území a ve zmatku se nejlépe orientoval Surynek, který dal jedinou branku zápasu. Dobře to okomentoval výborný hlasatel zápasu, který řekl: " Vyhrálo dnes šťastnější mužstvo!" Sestava: Pěgřim, Škorec, Lipoti, Uhlíř, Codura, Zelinka, Sopůšek, Straňák, Martiš, bartošek (Matejka), Dohnal.

Dvojka remízovala se Záhlinicemi 1:1. Branku dal Blaha. Dorost remízoval s Uherským Brodem B 2:2. Branky dali Burda a Omelka. Starší žáci vyhráli v Rožnově pod Radhoštěm 3:2. Branky dali: Skuček 2x , Chupík. Mladší vyhráli 5:1. Branky dali: Machala 2x, Mořický. Chupík, Zalubil